Hakkımızda

Pepsa Plastik Hakkında

 

Dünden bugüne…

 

      Pepsa Plastik,  yurtdışındaki uzman kuruluşlarla sürekli iletişim halinde olarak, plastik ve teknolojileri konusunda uluslar arası fuarları sürekli takip etmektedir. AR-GE çalışmaları çerçevesinde yeni  teknolojileri,  bilgileri, yenilikleri ve gelişimleri bünyesine eklemektedir.

      Kendi bünyemizdeki CNC makinelerinde modelleri çıkarılarak kalıp yapımına başlanır.İmalatı tamamlanan kalıplar ,Pepsa makinelerinde onaylı hammaddeler kullanılarak deneme üretimi gerçekleştirilir.Numune ürünler Pepsa bünyesinde test edilerek ,onaylanır.Ölçü,renk,kg,mukavemet değerleri raporlanır ve müşteri onayına sunulur . Pepsa, kalıp imalat süresinin kısa olması ve üretim tekniği sayesinde ,az miktarlı ürün taleplerinizi düşük maliyetlerle kalıplandırıp  üretebilmektedir.

      Rotasyon, enjeksiyon, ekstrüzyon teknolojileri kullanılır. Kalıp ve tasarım sürecinde; müşteri istekleri, ürün kullanım şartları, ve estetik şartları göz önünde bulundurulur. Projelendirilip CAD-CAM destekli tasarım yapılır. Bilgisayar ortamında simülasyon aşaması ile ürün test edilir. Tasarımda zayıf kalan noktalar veya üründe çıkabilecek sorunlar simülasyon ile  belirlenir, tasarım gerekli ise değiştirilir. Tasarımı yapılan ürünler prototip imalatı yapılarak müşteriye onaylatılır.
Montaj,yedek parça ve satış sonrası hizmetler için Türkiye'nin her yerine sürekli servis ağımız bulunmaktadır.

 

 


Lisanslarımız

Forest Forest

Referanslarımız

Forest Forest Forest Forest Forest Forest

Misyonumuz

Plastik alanında, çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak yüksek teknolojinin ışığında üretim yapmak, kalite çıtasını sürekli yükseltmek ve daha üstün nitelikli ürünler geliştirmek, yenilikçi ve rekabetçi bir büyüme politikası ile yeni pazarlar ve fırsatlar yaratmak Pepsa Plastik için temel amaçtır. 

www.pepsa.com.tr

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Türk ekonomisinin güçlenmesi için daha fazla istihdam yaratmak ve üretimle gelen refahı çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla paylaşarak büyümektir.

         Hedeflerimiz;

         Ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirerek, yaptığımız her işe yeni değerler eklemeyi,

         Her süreçteki çevrim sürelerini ve değişkenliği azaltmayı,

         Verimlilik artışı ve israf önleyici tedbirlerle her yıl karlılık hedefimizi aşmayı hedefliyoruz.

 

www.pepsa.com.tr