YATIK TİP DEPOLAR

  • Yaygın olarak su depolamak için kullanılan 360 litreden başlayıp 3.000 litreye kadar muhtelif ölçülerdir. Yatay stoklama deposu olarak kullanılır. Sağlıklı, hijyenik, ekonomik, uzun ömürlü depolardır. Hafif bir yapıya sahip olduğundan kolay taşınabilir. İçerisine koyulan malzeme koku, tat, yosunlaşma gibi etkenlerden etkilenmez. Hava şartlarından korur. İçerisine koyulan malzemeye göre istenilen ebatta giriş-çıkış takılır (krom, polietilen, pvc gibi). Darbelere karşı dayanıklıdır.

    DİKEY TİP DEPOLAR

  •          Esnek üretim seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış 500 litreden başlayıp 20.000 litreye kadar muhtelif ölçü ve hacimlerde ‘Dikey Silindir’ şeklinde depolardır. Gıdasal veya kimyasal sıvı saklama depoları olarak kullanılır. İçerisine konulan malzeme ile reaksiyona girmez. Gıdasal ürünler; su, şalgam, zeytinyağı, meyve suyu, turşu, pekmez, sirke, süt, şarap, sıvı yağ, glikoz gibi ürünlerin depolanmasında ve taşınmasında kullanılır. Kimyasal ürünler; çeşitli asitler (sülfürik asit, nitrik asit, lapsa, tuz ruhu gibi), mazot, fuel oil ve benzin ürünlerinin stoklanmasında kullanılır.

    GENİŞ AĞIZLI DEPOLAR

  • Polietilen depolarımız kuru gıda maddelerini de saklama olanağına sahiptir. Tüm ürünler mono blok (tek parça)  olup; kaynak, perçin, punta, lehim gibi birleştirme yoktur. Polietilen depolar ekonomik ve uzun ömürlüdür, içerisine konulan malzemenin kokusunu, tadını değiştirmez ve hava şartlarından etkilenmez.  Kullanılan hammadde UV katkılıdır. Hammaddelerin gıda tüzüğüne uygunluğu Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olup; insan sağlığına hiçbir zararı yoktur.