SİLOLAR

 •      Silolar Polietilen maddesinden özel olarak üretilir ve yüksek kalitelidir. Lineer,  U.V stabilizan olduğu için korozyona dayanıklıdır. Gıdasal ve kimyasal madde saklama özelliğine sahiptir. Ürün hammaddemiz Food Grade (Gıda Tipi) hammadde olup gıdaya uygun özelliktedir. Barındırdığı madde ile tepkimeye girmez.

  RÖGAR KAPAĞI

 • Kanalizasyon veya diğer su giderleri için belli aralılarla açılan, genellikle içinde gelen veya giden akıntının yönünü değiştiren ya da kotunu ani düşüş/çıkış yapmasını sağlayan, çoğunlukla silindirik veya dikdörtgen olarak açılan ve tıkanmalar sırasında müdahale edebilecek olduğumuz yeraltı boşluklarına rögar, bunların üzerlerine tehlikelere karşı kapatılan cisimlerdir

  PLASTİK DEPOLAR

 • Polietilen depolarımız kuru gıda maddelerini de saklama olanğına sahiptir. Tüm ürünler mono blok (tek parça) olup; kaynak, perçin, punta, lehim gibi birleştirme yoktur. Polietilen depolar ekonomik ve uzun ömürlüdür, içerisine konulan malzemenin kokusunu, tadını değiştirmez ve hava şartlarından etkilenmez. Kullanılan hammadde UV katkılıdır. Hammedelerin gıda tüzünüğüne uygunluğu Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olup insan sağlığına hiç bir zararı yoktur.

  TRAFİK BARİYERLERİ

 • Karayolları ebat ve renk standartlarında üretilen polietilen yol bariyerlerimiz hafif yapısıyla kolayca taşınabilir özelliğe sahiptir. Birbirine geçmeli kilit özelliği ile yapay döner kavşak oluşturma, yol ayırma ve kapatma gibi uygulamalara kolaylık sağlar. Kapaklı su doldurma alanından su doldurularak uzun süreli kullanımlar için sabitleme yapılabilir.

  Souk sıcak iklim şartlarından etkilenmeyen yol bariyeri ürünlerimiz uzun yıllar deforme olmadan kullanım özelliğine sahiptir. Trafik ekipleri, belediye trafik müdürlükleri, yol yapım ve onarım firmaları, zabıta kontrol noktaları, havalanları, alışveriş merkezi otoparkları vb. alanlar yol bariyerlerimizin yoğun olarak kullanıldığı yerler arasındadır.

  KANAL IZGARALARI

 • Polietilen kanal ızgaraları; etilen ile üretilir. Yüksek kalitelidir ve istenilen yoğunlukta üretilebilir. Klasik metal ızgaralardan daha hafif, korozyon ve yük dayınımı daha yüksektir. Çelik Takviyeli Izgaralar yüksek mukavemet değeri sağlayan malzemeler arasındadır. Montajı kolaydır ve sökülüp takılması pratiktir.

  PEPSA Plastik olarak ızgaralarımız istenilen renk, ölçü ve kalıplarda siparişiniz üzerinde yapılabilir. Bu nedenle; sitemizdeki ızgaralar örnek teşkil etmektedir.