Size Özel imalat

            
 

           Hayal ettiğiniz yada kafanızda oluşturduğunuz projeleriniz ve fikirleriniz için burdayız.

           Pepsa Plastik aklınızda bulunan ürünlerin kalıbını beğendiğiniz ölçü ve ebatta oluşturarak kullanımınıza sunar.

     Size özel ürünler için nedene mi ihtiyacınız var? İşte nedenleriniz:

     Neden 1: Dekoratif bir ürün gördünüz ve hiçbir yerde bulamıyorsunuz. Aramaya devam edip zamanınızı çalmasına izin mi vereceksiniz? Gördüğünüz ürünü bizimle paylaşmanız, istediğiniz ürüne ulaşmanızı sağlayan tek adım.

     Neden 2: Sizde bende olan kimsede olmasın diyenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Gelin size ev, ofis, kafe yada dış mekanları süsleyecek sıradışı fikirlerinizi hayata geçirme fırsatı verelim. Sadece size özel kalıp desenlerle farklı olmaya hazır mısınız?

     Neden 3: İnşaat ürünlerinde kullanılan ebatlar sizi tatmin etmiyorsa farklı bir renk ve ya boyutta ürünlere ihtiyacınız varsa kaliteden ödün vermeden istenilen eklentilerle size özel fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

     Neden 4: 'Özel üretim istiyorum ama parası fazla oluyor.' Diyenlerdenseniz. Üzerinde emek olan ürünlere pahalı denmesine katılmıyoruz çünkü teknik servislerimizle bakım, onarımla hayatınız boyunca sizinle kalabilecek ürünlerin değerine paha biçilemez.

     Neden 3: Tam olarak ne aradığınızı bilmiyorsanız fikirlerinizi yaratıcı kadromuza bırakabilirsiniz. Fikirlerinizi anlayıp ürünlerinize güzellik üzerine güzellik katabilecek yeni fikirlerle sizleri bekliyoruz.

     Neden 4: Ofislerde rahatlığı sağlamak, dış mekanlarda yaratıcılığınızı konuşturmak ve fabrikalarınızda performansı arttırmak adına, kendinizden ekleyebileceğiniz bir iki şeyle ürünlerimizi tekrardan şekillendirip, uzun ömürlü kullanılabilecek plastikleri sizlerin kullanımına sunuyoruz.

          Bizimle sitemiz üzerinden, mail yoluyla yada telefon numaralarımız yardımıyla iletişime geçebilirsiniz. Sizlerle çalışmayı ve başarabileceklerimizi sizlere gösterebilmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.